בדים מיוחדים למכירה בסיטונאות

אדם שרוצה לקנות מצעים חדשים, שמיכות או בגד חדש חושב על איכות. הוא רוצה לקבל את המוצר הטוב ביותר עבורו ועבור משפחתו, כזה שיחזיק מעמד גם לאחר כביסה או שתיים ויצדיק את המחיר ששולם. מסיבה זו עובדים בעלי רשתות אופנה וטקסטיל עם ספקים איכותיים, שצריכים לספק בדים בסיטונאות או ליצור מוצרי בד שיעמדו בסטנדרטים שהרשת מציבה מול עיניה.

העבודה מול ספקים שמציעים בדים למכירה דורשת הקפדה ובדיקה כל הזמן. איך מבחינים בין בדים מכותנה איכותית ובדים שאינם איכותיים ולאילו שימושים ומוצרים תורמים מי שמוכרים בדים בסיטונאות?

דרושה איכות שמייצגת את המותג שלכם

מותג רוצה לבסס את עצמו כאיכותי מול הקהל שלו. מה זה אומר איכותי? כל אחד מאיתנו נותן פרשנות אחרת למילה. כשמדובר ברכישת בדים בסיטונאות אנחנו רוצים להקפיד שהבד יהיה עמיד וחזק, יהיה רך ונוח, יהיה נעים לשימוש בחורף או בקיץ ויחזיק מעמד לאורך כביסות רבות.

כל מותג רוצה שהלקוח שמשלם במלוא כספו על המוצר יהפוך לשגריר. הוא יראה שהמוצר עונה על כל הציפיות האלו וייקח אותו בשמחה הביתה. הוא יספר וימליץ עליו לחברים ובני משפחה או יחזור עונה אחר עונה לקנות עוד מוצרי טקסטיל.

מסיבה זו חשוב לוודא שאתם עובדים עם ספק המציע בדי טריקו כותנה או כל סוג בד אחר, ברמה הגבוהה ביותר.

בדים מכותנה איכותית – קווים לדמותם

כותנה היא כנראה הבד האיכותי ביותר שתפגשו על מדפי החנויות שלכם ושל המתחרים שלכם. בין אם מדובר במצעים, בגדים או כל מוצר טקסטיל אחר. בדים מכותנה איכותית עשויים מ-100 אחוז כותנה טבעית ואורגנית.

כותנה טבעית ואורגנית היא כותנה שלא הוחדרו לה חומרים כימיים בתהליך אריגת הבד, למשל צבעים רעילים. היא השתמרה בצורה הטבעית ביותר שניתן במהלך תהליך האריגה. התוצאה היא בד רך יותר, נעים יותר למגע, עמיד ומבודד מקור או מחום. זהו הבד האיכותי ביותר לייצור פריטים לבית כמו מצעים, מפות, ריפוד, בגדים או וילונות וכל מוצר אחר.

גם בדי טריקו עשויים מכותנה דקיקה הנקראת ג'רסי. זהו בד רך, עמיד מאד ונעים למגע. אפשר להרגיש את ההבדל בין טריקו לא איכותי שהוא לרוב קשה ולא נעים למגע ובין בדי טריקו איכותיים העשויים כותנה.

למה כדאי להתעקש על בדים בסיטונאות מספק מקצועי?

בעלי מותגים בתחום הבית וההלבשה שרוצים למכור מוצרי טקסטיל, צריכים לקחת בחשבון שאף אחד לא רוצה לישון בתוך מצעים קשים, שיוצרים גירויים בעור. אף אחד לא ירצה לכסות את התינוק שלו בשמיכה שתגרום לו להתעטש בגלל מגע רב עם אבק ואף אחד לא ירצה ללבוש חולצה שעשויה מטריקו קשה ולא נוח.

כדי שהלקוחות שלכם יוכלו ליהנות מהמוצרים הטובים ביותר ויחזרו אל המותג שלכם שוב ושוב, כדאי לעבוד עם סיטונאי שמציע בדים למכירה באיכות הגבוהה ביותר.

בדים בייצור כותנה כותנה לסיטונאים

לקבלת האיכות הטובה ביותר

קידום אתר בגוגל קידום אתר בגוגל